Location

Závodná 78/C, 821 06 Bratislava
Kontaktujte nás
Závodná 78/C, 821 06 Bratislava

Starý Otec je maloobchodná sieť s potravinami. V súčasnosti máme v rámci Bratislavy devätnásť predajní. Zameriavame sa prevažne na slovenské potraviny, pričom máme aj vlastné výroby – mäsovýrobu, pekáreň a produkciu medu.

Kontakt

Starý otec, a.s.
Závodná 78/C, 821 06 Bratislava
IČO: 36 769 371
info@staryotec.sk

Sociálne siete

Naše výroby

Hansova mäsovýroba

Hansova mäsovýroba vyrába exkluzívne len pre jeho predajne široký sortiment mäsových produktov: niekoľko druhov šunky, párkov, slaniny, špekáčiky, jaternice, krvavnice, pečeňový syr, rovnako ako paštéty – kačaciu, pečeňovú a bôčikovú.

Kvalita vstupných surovín spolu s pedantným prístupom nášho mäsiarskeho majstra Jána zaručujú vysokú kvalitu produktov. Používame z mäsa len to najkvalitnejšie – v našich produktoch nenájdete rozomleté kosti, kože, šľachy či chrupavky, ani v mäsovom priemysle tak obľúbený hydinový separát.

Hansova pekáreň

Hansova pekáreň produkuje pre jeho predajne dva typy pekárenských produktov – denné pečivo – chlieb, rožky, sladké pečivo a pagáče a špeciálne trvanlivé pečivo – mrkváče, tvarohové mňamky, bryndzovníky, slnečnicové krekry. Okrem toho časť výroby tvoria aj mrazené polotovary – gule a pirohy so sladkou i slanou náplňou. Špecialitou našej pekárne sú kváskové produkty bez pridania droždia – z vlastného čerstvého (nemrazeného) kvásku, ktorý si starostlivo vedieme.

Keďže nám záleží na vašom zdraví, v pekárni nepoužívame žiadne stužené rastlinné tuky, ale nahrádzame ich v receptúrach maslom, masťou alebo olejom.

O kvalite našich produktov svedčí aj fakt, že nekupujeme ani väčšinu klasických priemyselných plniek, ale vyrábame si vlastné plnky tesne pred samotnou výrobou.

 

Medáreň

U Starého Otca máte tiež možnosť kúpiť si med pod jeho vlastnou značkou. Je to čisto slovenský med, so 100% garanciou pôvodu.

Ručne spracovaný pri nízkej teplote, bez pridania cukru, antibiotík, farbív, či konzervantov.

Okrem toho sú naše medy nefiltrované – to znamená plné vitamínov, minerálov, či stopových prvkov.

 

Sme držiteľmi prestížneho ocenenia Superbrands