Starý otec - poctivé slovenské potraviny

SK CZ

Donáška

Na tomto mieste nájdete všetky potrebné údaje k nami poskytovanej donáške. V prípade, ak vám niečo nie je jasné, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0918 343 343.

Nižšie nájdete uvedený link so zoznamom produktov, ktoré je možné si objednať. Samozrejme, ak máte záujem si objednať aj iný produkt, ktorý poznáte z našich predajní, ale na zozname nie je, neváhajte to povedať našim operátorom. Ak bude v predajni dostupný, radi vám ho prinesieme.

Zoznam produktov nájdete tu: https://staryotec.sk/donaska/zoznam-produktov-donaska.pdf

Podrobné informácie o produktoch nájdete tu: https://staryotec.sk/donaska/podrobnosti-o-produktoch-donaska.pdf

Príjem telefonických objednávok je každý deň okrem nedele od 10.00 do 17.00. Objednávky prijaté do 13.00 budú expedované v ten istý deň v poobedných a večerných hodinách. Objednávky prijaté po 13.00 bude expedované nasledujúci deň v poobedňajších hodinách (okrem objednávok v sobotu).

Rozvoz poskytujeme pre Bratislavu a blízke okolie (Rovinka, Dunajská Lužná, Most pri Bratislave, Ivanka pri Dunaji, Miloslavov, Bernolákovo, Čierna Voda, Svätý Jur, Marianka).

Minimálna hodnota objednávky je 30 EUR. Ceny sú rovnaké ako v našich predajniach, dopravu neúčtujeme. Sme radi, ak ste v týchto zložitých časoch zodpovední a zostávate doma.

Platbu je možné realizovať v hotovosti alebo platobnou kartou cez mobilný terminál. Preferujeme samozrejme platbu kartou, kvôli minimalizácii kontaktu.

Chceli by sme vás touto cestou poprosiť o ohľaduplnosť a strpenie, pokiaľ by sme Vám nevedeli vyjsť pri vašich nákupoch 100% v ústrety. Všetku našu energiu sme chceli venovať kamenným predajniam, ale v situácii, ktorá nastala, je potrebné ponúknuť vám aj túto možnosť, aby sme toto nepríjemné obdobie mali všetci čím skôr za sebou. Nemali sme veľa času na prípravu, niektoré veci budeme riešiť a prispôsobovať za pochodu, podľa záujmu z vašej strany.

Akékoľvek reklamácie je možné riešiť na horeuvedenom čísle 0918 343 343.

Veríme, že pokiaľ k sebe budeme ohľaduplní, tak spoločne sa nám podarí vyladiť a vytvoriť dobrý systém rozvozu.

 

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrábané, nie iba zabalené.

Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.

Donášky