Starý otec - poctivé slovenské potraviny

SK CZ

Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky sú u Starého Otca kráľovskou kategóriou. Špeciálne pre potreby Starého Otca sme si postavili vlastnú mäsovýrobu, kde produkujeme výrobky, ktorým sa ťažko hľadá konkurencia.

Či už sú to šunky (dusená, slovenská, hydinová, pražská), u ktorých obsah mäsa začína na 90%, tri druhy párkov, špekáčiky, zabíjačkový rad (jaternice, krvavnice, tlačenka), klasické údené mäsá (stehno, karé, krkovička), oravská slanina čerstvá aj sušená, alebo čerstvé či sušené klobásy.

O kvalite týchto produktov svedčí aj fakt, že všetky produkty okrem krvavničiek (ktoré obsahujú žemle) sú vhodné aj pre celiatikov.

Okrem toho máme v ponuke čerstvé chladené mäso hovädzie, bravčové, hydinové (vcelku aj časti) a vynikajúceho čerstvého sumčeka afrického z chovu v Hubiciach. Na niektorých predajniach nájdete v mraziacich boxoch aj mrazenú porcovanú hydinu (prsia, stehná, chrbty, pečienky) a takisto delikátne kusy diviny z revírového chovu (daniel, jeleň a muflón).

Filozofia
Starého
Otca

Starý Otec je sieť predajní s potravinami, ktorá si dala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom výlučne slovenské potraviny a to potraviny na Slovensku skutočne vyrábané, nie iba zabalené.

Slovensko produkuje množstvo skvelých produktov, na ktoré môžeme byť skutočne hrdí. Nechceme, aby zostávali neprávom v úzadí len preto, lebo nemajú takú marketingovú podporu, ako svetové značky.